openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Recipient
az: Alıcı

en: Role
az: Rollar

en: Both
az: Hər ikisi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Available
az: Mövcuddur

en: Column
az: Sütun

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini

en: Recipient ID
az: Alıcı ID
