openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Status
be: Статус

en: Email address
be: Email адрас

en: Group
be: Група

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Recipient
be: Адрасат

en: Role
be: Роля

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Pending
be: Чакае

en: Settings saved.
be: Налады захаваны

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
