openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Group
bg: Група

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Recipients
bg: Получатели

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Recipient
bg: Получател

en: Role
bg: Роля

en: Pending
bg: В изчакване
