openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Group
bo: ཁག

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Address
bo: ས་གནས

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Taxonomy Term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད
