openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Contacts
ca: Contactes

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Role
ca: Rol

en: Sent
ca: Enviat

en: Both
ca: Ambdós

en: Pending
ca: Pendent

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: Available
ca: Disponible

en: Column
ca: Columna

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: Import from CSV
ca: Importa des de CSV

en: Recipient ID
ca: ID del destinatari
