openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Group
el: Ομάδα

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Contacts
el: Επαφές

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Role
el: Ρόλος

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Both
el: Και τα δύο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Column
el: Στήλη

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης

en: Recipient ID
el: ID παραλήπτη
