openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Group
eu: Taldea

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Address
eu: Helbidea

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Role
eu: Rol

en: Both
eu: Biak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Available
eu: Gaituta

en: Column
eu: Zutabe
