openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Group
fa: گروه

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: Message
fa: پیام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Recipient
fa: گیرنده

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Both
fa: هردو

en: Pending
fa: معلق

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Failed
fa: ناموفق

en: Available
fa: در دسترس

en: Column
fa: ستون

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد
