openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Group
fil: Grupo

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Message
fil: Mensahe

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo
