openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone
ga: Fón

en: Pending
ga: Ar feitheamh
