openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Role
gu: હોદો

en: Both
gu: બંને

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
