openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Group
hr: Grupa

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Role
hr: Uloga

en: Both
hr: Oba

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
