openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Changed
ht: Chanje
