openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Group
hu: Csoport

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Recipient
hu: Címzett

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Role
hu: Szerepkör

en: Sent
hu: Elküldve

en: Both
hu: Mindkettő

en: Channel
hu: Csatorna

en: Pending
hu: Függőben

en: Changed
hu: Módosítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Available
hu: Elérhető

en: Column
hu: Oszlop

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Taxonomy Term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Recipient ID
hu: Címzett azonosítója

en: The full name of the contact.
hu: A névjegy teljes neve.
