openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Group
jv: Grup

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Recipients
jv: Penerima

en: Recipient
jv: Penerima

en: Role
jv: Parāgā

en: Both
jv: Karone
