openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Role
ka: როლი

en: Both
ka: ორივე
