openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Group
km: ក្រុម

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Role
km: តួនាទី

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
