openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Group
lt: Grupė

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Role
lt: Rolė

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Both
lt: Abu

en: Pending
lt: Laukiama

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Column
lt: Stulpelis

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Import from CSV
lt: Importuoti iš CSV
