openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Group
lv: Grupa

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Role
lv: Loma

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Both
lv: Abi

en: Channel
lv: Kanāls

en: Pending
lv: Gaida

en: Changed
lv: Labots

en: Available
lv: Pieejams

en: Column
lv: Kolonna
