openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Group
mg: Vondrona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -
