openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Group
ms: Kumpulan

en: Subject
ms: Subjek

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Required
ms: Diperlukan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: Recipients
ms: Penerima-penerima

en: Recipient
ms: Penerima

en: Role
ms: Peranan

en: Both
ms: Kedua-dua

en: Pending
ms: Menunggu

en: Failed
ms: Gagal
