openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ
