openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Recipient
ne: प्रापक
