openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Role
pa: ਰੋਲ
