openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Group
pl: Grupa

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Recipient
pl: Adresat

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Role
pl: Rola

en: Sent
pl: Wysłano

en: Both
pl: Oba

en: Channel
pl: Kanał

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Available
pl: Dostępne

en: Column
pl: Kolumna

en: Import Options
pl: Opcje importowania

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Taxonomy Term
pl: Termin

en: Channel ID
pl: ID kanału

en: Import from CSV
pl: Import z CSV

en: By role
pl: Przez rolę

en: Recipient ID
pl: ID odbiorcy

en: The full name of the contact.
pl: Pełna nazwa kontaktu.
