openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Recipients
sq: Marrës

en: Recipient
sq: Marrës
