openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Recipient
sr: Прималац

en: Role
sr: Улога

en: Changed
sr: Промењен
