openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Group
sv: Grupp

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Recipient
sv: Mottagare

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Role
sv: Roll

en: Sent
sv: Skickad

en: Both
sv: Båda

en: Channel
sv: Kanal

en: Pending
sv: Väntar på

en: Changed
sv: Ändrad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Column
sv: Kolumn

en: Import Options
sv: Alternativ för import

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm

en: Recipient ID
sv: ID-nummer för mottagare
