openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Group
te: సమూహం

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Address
te: చిరునామా

en: Role
te: పాత్ర

en: Failed
te: విఫలమైంది
