openintranet_messenger (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Taxonomy Term
th: การจัดหมวดหมู่เนื้อหาด้วยเทอม

en: Recipient ID
th: รหัสผู้รับ
