Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Links
ru: Ссылки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Node ID
ru: ID материала

en: Default
ru: По умолчанию

en: Icon
ru: Иконка

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Filter
ru: Фильтр

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Map width
ru: Ширина карты

en: Map height
ru: Высота карты

en: Facets
ru: Фасеты

en: Enabled facets
ru: Включённые фасеты

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Zoom level
ru: Уровень масштаба

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Select view
ru: Выбрать представление

en: Asc
ru: По возрастанию

en: REST export
ru: REST экспорт
