Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
