Openlayers 6 (6.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: View
da: Vis

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Facets
da: Facetter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Zoom level
da: Zoomniveau

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: REST export
da: REST eksport
