Openlayers 6 (6.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Links
ps: تړوني

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
