Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
