OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
