OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Description field
ca: Camp descripció

en: View
ca: Mostra

en: Active
ca: Actiu

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Sources
ca: Fonts

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Map
ca: Mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Title field
ca: Camp títol

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Maps
ca: Mapes

en: Layers
ca: Capes

en: OpenLayers Map
ca: Mapa OpenLayers

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Openlayers Map
ca: Mapa d'Openlayers

en: Which field contains geodata?
ca: Quin camp conté dades geogràfiques?
