OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva

en: Sources
eo: Fontoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
