OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Map
hy: Քարտեզ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
