OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Sources
ka: წყაროები

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი
