OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Map
ps: نقشه

en: Title field
ps: سرليک ډګر
