OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: View
ro: Afișează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Sources
ro: Surse

en: Source type
ro: Tip sursă

en: Map
ro: Hartă

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
