OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Sources
ast: Fontes
