OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Sources
bg: Източници

en: Source type
bg: Тип на източника
