OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Sources
bn: উৎস
