OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Sources
km: ប្រភព
