OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Description field
sk: Popis

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Sources
sk: Zdroje

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Map
sk: Mapa

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Module name
sk: Názov modulu

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
