OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Line
el: Γραμμή

en: center
el: κέντρο

en: Sources
el: Πηγές

en: Map
el: Χάρτης

en: Module name
el: Όνομα μονάδας

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
