OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Line
mr: रेषा

en: map
mr: नकाशा

en: Sources
mr: स्त्रोत

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
