OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Sources
sr: Извори

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа
